Formule 1

Aston Martin Aramco Formula One Team: Fernando Alonso en Lance Stroll gaven de pijp aan Maarten!

Door HJ van Keulen8 september 2026 · 21:04 uur1 min lezen
Aston Martin Aramco Formula One Team: Fernando Alonso en Lance Stroll gaven de pijp aan Maarten!

Veel plezier beleefde het Aston Martin Aramco Formula One Team niet in de Grand Prix van Italië. Zowel Fernando Alonso als Lance Stroll gaven de pijp aan Maarten. De Aston Martin rijders geven aan wat er fout ging.

Fernando Alonso zei: “Mijn race eindigde vroegtijdig nadat ik schade aan de auto opliep toen ik een kerbstone raakte. We besloten de auto aan de kant te zetten om er zeker van te zijn dat er geen verdere schade was ontstaan. Tot dat moment was ik in gevecht met de Cadillacs en probeerde ik het maximale uit de auto te halen. Nu richten we onze blik op Spanje komend weekend, waar voor iedereen een nieuw circuit wacht.”

Lance Stroll zei: “We moesten de auto aan de kant zetten vanwege een vermoedelijk hydraulisch probleem, maar eerlijk gezegd hadden we het tijdens de race sowieso moeilijk. We weten dat we op dit moment niet over het benodigde vermogen beschikken en vandaag was daar opnieuw het bewijs van. Op papier lijkt Madrid ons iets beter te liggen, dus daar ligt nu onze focus.”

Mike Krack zei: “We eindigden vroegtijdig met beide auto's in Monza. Een hydraulisch probleem dwong Lance tot opgave, terwijl Fernando schade aan de auto opliep nadat hij in bocht zeven wijd was gegaan. Dit circuit paste mogelijk niet goed bij ons pakket, maar we nemen de verzamelde data en lessen mee en hopen volgend weekend in Madrid competitiever te zijn.”

H
HJ van Keulen
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×