Antonio Giovinazzi wil punten scoren voor het F1-team van Alfa Romeo: "Vreselijke pech"
Antonio Giovinazzi had tijdens de eerste wedstrijden de wind nog niet mee, maar de Italiaan kijkt vol goede moed uit naar de aankomende Grand Prix weekenden in Portugal en Spanje.
"Ik kan niet wachten om weer in de auto te stappen, omdat we ook niet geoogst hebben wat we verdienden", zei Giovinazzi. "We hadden vreselijke pech, helemaal tijdens de race in Imola, waar we zeker hadden kunnen scoren, totdat we problemen met de remmen kregen."
"De positieve punten moeten we meenemen en ze gebruiken om beter te worden. We weten dat het weer een spannend gevecht gaat worden, maar we weten ook dat we met goede resultaten naar huis kunnen komen, als het allemaal goed gaat."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

