Formule 1

Advies aan adres Verstappen: "Toto's gesprek weinig impact op hoe Max.."

Door Wim Boekel16 november 2016 · 10:48 uur1 min lezen
SAO PAULO - Voor aanvang van het Formule 1-weekeinde in Brazilië werd uitgebreid gesproken over het gesprek dat tussen Toto Wolff, teammanager van Mercedes, en Jos Verstappen had plaatsgevonden. De Oostenrijker had gezegd dat zijn zoon Max Verstappen zich niet te veel met het wereldkampioenschap van zijn coureurs Nico Rosberg en Lewis Hamilton moest bemoeien.



Het lijkt er op dat het telefoongesprek weinig invloed had op de Red Bull-coureur, want op het circuit van Interlagos liet hij één van zijn beste races in de Formule 1 zien. Verstappen redde op wonderbaarlijke wijze zijn auto, toen deze dreigde de muur in te glijden, maar gaf ook nog eens een masterclass regenrijden. Het stoom kwam uit de oren van Christian Horner, teambaas bij Red Bull, toen hij van het gesprek hoorde en vond dat zijn concurrent over de schreef was gegaan. Wolff zei echter dat het gesprek uit sympathie voor de jonge coureur had plaatsgevonden.

“Ik vroeg me af of Toto daarna iemand een berichtje gestuurd had, of iemand gebeld, maar het was een fantastische actie en demonstreerde dat Toto’s gesprek weinig impact op hoe Max zijn motorracen doet”, zo reageerde de Brit.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×