Porsche rijdt naar 1-2 op de Circuit of the Americas; Ferrari pakt hattrick + UITSLAG
Porsche heeft tijdens de 6 uur van de Circuit of the Americas een één-tweetje gepakt in de LMGTE-Pro. Het fabrieksteam van Manthay zag Ricahrd Lietz en Michael Christensen als eerste over de finish gaan.
In de LMGTE-Am reden Andrea Bertolini, Victor Shaytar en Aleksey Basov naar de eerste plek, waarmee zij een hattrick voltooiden. Het drietal won na een zwaar gevecht met de Abu-Dhabi Proton Racing Porsche, AF Corse Ferrari en de Demspey-Proton Porsche.
Klik hier voor de volledige uitslag.
De Ferrari van Gianmaria Bruni en Toni Vilander leek het de Porsche’s moeilijk te maken, maar een lange ptistop om een deur te vervangen zorgde ervoor dat ze terugzakten naar de zevende positie. De teamgenoten van het tweetal, James Calado en Davide Rigon legden beslag op de derde plek op het podium. Zij waren echter niet in staat om het de twee bolides uit Weissach moeilijk te maken.
In de LMGTE-Am reden Andrea Bertolini, Victor Shaytar en Aleksey Basov naar de eerste plek, waarmee zij een hattrick voltooiden. Het drietal won na een zwaar gevecht met de Abu-Dhabi Proton Racing Porsche, AF Corse Ferrari en de Demspey-Proton Porsche.
Klik hier voor de volledige uitslag.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Cancellation of races in Qatar and Bahrain: FIA confirms Barcelona and Monza for the last two races!

Ford Racing's WEC Hypercar engine comes to life, track debut planned next month
More news
15-07



