VIDEO Horrorcrash: Zoon Nelson Piquet slaat tien keer over de kop
De zoon van voormalig F1-wereldkampioen Nelson Piquet, Pedro Piquet is afgelopen weekend met de schrik vrij gekomen tijdens de Porsche GT3 Cup Challenge op het circuit van Giânia in Brazilië. Tijdens de eerste ronde werd de 17-jarige geraakt door Ricardo Baptista, waardoor de auto over de kopsloeg.
Op instagram heeft de jonge coureur inmiddels laten blijken dat het goed gaat, na de zware crash die hij meemaakte. In een instagram bericht toont de Braziliaan een gehavende foto van zichzelf met de tekst: “Oke mensen, hier een beetje erg geschrokken. Dank u voor alle steun.” In de onderstaande video is het ongeluk van de onfortuinlijke coureur terug te zien:
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"

Max Verstappen bleek in Zandvoort toch zieker dan hij deed voorkomen: "Het is heel lang geleden dat ik me zo heb gevoeld"





