Yvan Muller wint voor derde maal op rij; Gripgebrek voor Tom Coronel + UITSLAG

OSCHERSLEBEN - Yvan Muller heeft zijn derde overwinning op rij geboekt in het F1A WK Toerwagens. Onder lastige omstandigheden bleef de Fransman op het Duitse circuit van Oschersleben zijn merkgenoot en kampioenschapleider Rob Huff voor. Gabriele Tarquini mocht als derde naar het podium na een sterke race. De ervaren Italiaan hield Volvocoureur Robert Dahlgren in de slotfase achter zich, die met de vierde positie wel het beste resultaat van de Zweedse fabrikant neerzette. Dahlgren kwam in de openingsronde in aanraking met Alain Menu waardoor hij terugviel tot de achtste plaats, maar een sterke race bracht hem toch een mooie klassering.
Tom Coronel was door een gebrek aan grip niet in staat mee te strijden om de topposities. De BMW-coureur verloor enkele plaatsen om als tiende over de meet te komen.
Uitslag
Tom Coronel was door een gebrek aan grip niet in staat mee te strijden om de topposities. De BMW-coureur verloor enkele plaatsen om als tiende over de meet te komen.
Uitslag
1 Y. Muller Chevrolet 25:54.624
2 R. Huff Chevrolet 0.289
3 G. Tarquini Sunred 13.810
4 R. Dahlgren Volvo 14.665
5 A. Menu Chevrolet 18.578
6 S. D'Aste BMW 25.058
7 M. Nykjaer Sunred 33.795
8 P. Oriola Sunred 34.362
9 A. Dudukalo Sunred 43.187
10 T. Coronel BMW 45.665
11 M. Bennani BMW 46.105
12 J. Villa BMW 46.328
13 K. Poulsen BMW 46.627
14 D. O'Young Chevrolet 46.919
15 N. Michelisz BMW 47.560
16 F. Engstler BMW 55.237
17 Y. Taniguchi Chevrolet 89.885
18 I. Okyay BMW 112.554
19 F. Fabiani BMW 1 Ronde
DNF T. Monteiro Sunred
DNF F. Barth Sunred
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

Eric Scalvini en Salvatore Tavano zijn de TCR European Endurance-kampioenen van 2025

FOTO'S - Thed Bjork wint in Macau en verzekert zich van de Team World Title met het 100e podium

Lynk - Co Cyan Racing in legendarische straten van Macau in FIA TCR World Tour titelbeslisser

Yann Ehrlacher en Thed Björk behalen dubbele overwinningen voor Lynk - Co Cyan Racing in Uruguay
Más noticias
01-08




