WTCC: Farfus test voor de eerste keer in zijn BMW
Augusta Farfus zal volgend FIA WTCC seizoen zijn rode Alfa verruilen en uitkomen voor het Duitse BMW. Hij heeft inmiddels zijn eerste test achter de rug in de BMW 320si WTCC wagen op het circuit van Jerez de la Frontera. De jonge Braziliaan startte hiermee zijn nieuwe baan als fabrieksrijder voor BMW Team Germany. De test reed hij samen met zijn nieuwe teamgenoot Jörg Müller. Ook BMW Team UK kwam in actie met tweevoudig wereldkampioen Andy Priaulx. Niet alleen de BMW's kwamen in actie ook Nicola Larini testte met zijn Chevrolet Lacetti.
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
V
Vincent van Diemen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meest gelezen op RaceXpress

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."
Meer nieuws
01-08




