Wereldkampioen SEAT trekt zich terug uit het WTCC
Slecht nieuws voor het FIA World Touring Car Championship. Volgens Spaanse media zal SEAT zich terugtrekken uit het WTCC. Dit houdt in dat er per direct vijf fabrieksauto’s minder aan de start staan. Het totale deelnemersveld bij de fabrieksrijders komt in dat geval uit op drie Chevrolets, twee BMW’s en drie Lada’s.
Er gingen al lange tijd verschillende geruchten over de WTCC-toekomst van SEAT. Het leek erop dat er twee wagens zouden worden ingezet voor wereldkampioen Gabriele Tarquini en een andere coureur, maar ook de Italiaan lijkt dus op zoek te moeten naar een nieuwe werkgever. Of dat in het WTCC zal zijn, is onduidelijk. Chevrolet had eerder plannen om meer bolides in te zetten, dus wellicht liggen daar kansen voor de kampioen van 2009.
Ongeveer vijftig werknemers komen op straat te staan. Het overige deel van het personeel zal een andere taak krijgen binnen de organisatie.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"

Max Verstappen bleek in Zandvoort toch zieker dan hij deed voorkomen: "Het is heel lang geleden dat ik me zo heb gevoeld"





