Gebroeders Coronel samen naar Oschersleben: "Dit geeft een extra boost"
Aankomend weekend reizen de gebroeders Coronel samen af naar Oschersleben. Beide heren komen op het Duitse circuit in actie namens SEAT. Tom Coronel verschijnt aan de start van de vijftiende en zestiende ronde van het FIA WTCC in zijn SEAT Leon TFSI. Tim Coronel racet als gastrijder in de SEAT Leon Eurocup.
“Ik bekijk mijn opties voor het volgende jaar”, vertelde Tim Coronel. “Ik wil weer heel graag op een internationaal niveau racen. De SEAT Eurocup is een mooie optie voor mij. Ik heb de wagen vorige week al in Barcelona getest. De SEAT heeft veel grip en is erg krachtig en is daardoor erg leuk om te besturen. Voorlopig blijft het bij deze ene keer op Oschersleben, maar wij zijn nog bezig met de volgende ronde in Monza.”
“Dit circuit is het dichstbij huis”, blikte Tom Coronel vooruit op het WTCC-evenement. “Er zullen veel Nederlanders naar de race komen kijken. Dit geeft ons een extra boost om goed te presteren. In de afgelopen paar races hebben wij ons goed weten te verbeteren. Wij zijn er klaar voor om kampioenschappunten te scoren!”
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Eric Scalvini y Salvatore Tavano son los campeones de TCR European Endurance de 2025

FOTOS - Thed Bjork gana en Macau y asegura el Team World Title con el podio número 100

Lynk - Co Cyan Racing en las legendarias calles de Macau en la decisiva del título del FIA TCR World Tour





