Wil jij ook onboard video-beelden maken op je kart of in de raceauto?

Nieuw op de markt is de Mira HD 720P Action Camera. De Mira Sportscam is een camera die gespecialiseerd is in het vastleggen van de extremere sporten zoals autosport, karting, motoracen, motocross, skieën, snowboarden, kitesurfen en meer extreem sporten. De sportscam is gemakkelijk te bedienen. De Mira Sportscam kan tegen tegen modder, stof, regen, schokken en stoten. En belangrijk de prijs is zeer interessant! Daar hoef je het niet voor te laten. De camera is uitgebreid getest tijdens internationale kartraces en kwam uitstekend uit de bus!
Camera wordt compleet geleverd met 220V lader, Li-ion Batterij, HDMI-kabel, USB-kabel, software, helmstrap, cameramount (zuignap), verschillende montagemiddelen.
Kenmerken:
◦5.0 Megapixel CMOS sensor
◦120 graden 5G glas lens
◦30 beelden per seconde 720P ( 1280*720)
◦60 beelden per seconde VGA (640*480)
◦SD kaartslot ( max 32Gb)
◦Ingebouwde microfoon
◦AVI files
◦Li-ion Batterij 1700 mAh
◦HDMI/USB2.0/TV OUT/(NTSC/PAL)
◦Waterproof Design
◦Laserlicht voor positiebepaling
◦PC camera ( web )
Wil jij ook gave onboard beelden maken van jezelf op de kart of tijdens een race in de auto. Tevens laten de onboard-beelden je een betere coureur worden. Kortom ga filmen en leer van je fouten.
Kijk HIER voor alle informatie over de Mira HD 720P Action Camera!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Deutsche Kart Meistershaft (DKM) 2027: vertrouwde circuits en kansen voor talentontwikkeling

Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"

Davide Forè verovert Italiaanse KZ2 Master-titel





