Laatste nieuws
• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"
Nieuws

Laatste kans op karten met de BEKC op Spa-Francorchamps

Door Bas Kaligis11 november 2009 · 14:28 uur1 min lezen
Laatste kans op karten met de BEKC op Spa-Francorchamps

De zevende race van de Belgische Endurance Karting Challenge wordt aankomende zondag verreden op het kartcircuit van Spa-Francorchamps. Het wordt een special race, omdat er al een tijdje plannen van een verbouwing boven het hoofd van het uitdagende circuit in de Ardennen hangt, is het mogelijk de laatste race op deze huidige lay-out. Dus liefhebbers haal je Rotax Max, Honda Senior/Junior, Prokart, Briggs & Stratton en RK1 Junior/Senior maar uit de mottenballen en op naar Spa.

De wedstrijden van de BEKC bestaan uit meeruren races en je rijdt in teamverband. Zo worden kosten gedeeld. Kijk HIER voor meer informatie.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Karting & Talent→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×