Erik van de Pas gaat verder onder de naam vdpasracing
Erik van de Pas gaat als teammanager van zijn eigen BRL-Light-team verder onder de naam vdpasracing. Dat maakte Van de Pas gisteren bekend.
Van de Pas heeft jaren actief aan motorcross gedaan en daarna een aantal jaren geracet in de autospeedway. Vervolgens heeft hij tien jaar gekart, op nationaal en internationaal niveau. In 2005 startte hij samen met Paul Peters een eigen kartteam onder de naam PP Mechanic’s. Daarmee waren zij nationaal en internationaal succesvol.
Van de Pas heeft jaren actief aan motorcross gedaan en daarna een aantal jaren geracet in de autospeedway. Vervolgens heeft hij tien jaar gekart, op nationaal en internationaal niveau. In 2005 startte hij samen met Paul Peters een eigen kartteam onder de naam PP Mechanic’s. Daarmee waren zij nationaal en internationaal succesvol.
"Een van de activiteiten is de verhuur en technische begeleiding voor en tijdens race evenementen van BRL Light-raceauto’s die eigendom zijn van vdpasracing", zei Van de Pas. "We beschikken voor het transport en onderdak van de raceauto’s over een eigen racetrailer met twee tenten. De trailer wordt ingezet tijdens race-evenementen, testsessies en bij sponsoractiviteiten. Desgewenst verzorgen wij de catering en het onderdak van de coureurs en hun relaties tijdens races en testsessies. De coureur hoeft zich dus uitsluitend te concentreren op het racen. Verder houd ik me bezig met de revisie van Drenth versnellingsbakken, tweetakt kartmotoren en begeleiding bij het afstellen van 2-taktkarts en raceauto’s. Daarnaast ben ik in te huren als monteur voor de nationale en internationale kartsport om mijn ervaring te delen met anderen."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Karting & Talent

Livestream Super Heats en Finales: Race 4 van het Duits Kartkampioenschap 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Livestream Kwalificatie Heats: Race 4 Duits Kartkampioenschap 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Live-timing en uitslagen: Race 4 DKM 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Met diepe droefheid deelt RGMMC het overlijden van haar co-founder: Lynn Geidel
More news
06-08




