Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Formule 1

Volop geruchten rondom Raikkonen: "Maar dat is onzin"

Door Jordy Stuivenberg17 september 2010 · 07:06 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Kimi Raikkonen is inderdaad een van de kandidaten om in 2011 bij Renault F1 aan de slag te gaan, zo heeft manager Steve Robertson laten weten. De voormalig wereldkampioen Formule 1 rijdt dit jaar voor Citroën in de rallysport, maar wil, mits met een goed team, graag terugkeren in de hoogste divisie van de autosport.

“Het klopt dat ik gesproken heb met Boullier (Renault-teambaas – red.)”, vertelde Robertston aan Turun Sanomat. “We willen onderzoeken welke mogelijkheden er zijn voor komend seizoen. Kimi en ik hebben daarop contact gezocht met Renault. Ik heb zelfs gehoord dat Kimi NASCAR zou gaan rijden, maar dat is onzin.”

J
Jordy Stuivenberg
Redacción RaceXpress
Meer over F1→
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×