Formule 1

Vijfde overwinning voor Vettel: “Erg verbaasd over onze dominantie”

Door Johan Vis26 augustus 2013 · 11:20 uur1 min lezen
FRANCORCHAMPS – Met de vijfde overwinning in het seizoen van 2013 pakte Sebastian Vettel op dominante wijze de Grand Prix van België. Al in de kwalificatie werd duidelijk dat er rekening gehouden moest worden met de Red Bull F1-coureur. Uiteindelijk zou hij op grootse wijze mannen als Fernando Alonso en Lewis Hamilton achter zich houden. Ook binnen het kampioenschap liep hij wederom punten uit op zijn grote rivalen.


“Ik had niet verwacht dat we zo dominant zouden zijn en ik ben daar erg verbaasd over. We wisten dat onze racesnelheid goed was ten opzichte van Mercedes. We hadden daarom de race volledig in de hand. Kijkend naar anderen wisten we niet goed waar we zouden staan. Ferrari en Lotus leken erg snel onder droge omstandigheden.”

“Het was niet duidelijk wat de regen zou doen, daarom reden we zelfs tot het eind maximaal om een zo groot mogelijk gat te houden waardoor we alles konden controleren. De laatste ronden waren erg stressvol omdat er misschien nog regen zou gaan vallen.”
J
Johan Vis
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×