VIDEO: Jeroen Bleekemolen geeft uitleg over het format van het Brasil Stock Car
Jeroen Bleekemolen houdt bij de Brasil Stock Car een vlog bij. De Nederlandse coureur komt uit in een team met Rafael Suzuki. De Braziliaan start vanaf P15 en zijn finishplaats bepaalt de startpositie van Bleekemolen. In deze video een uitleg over het format van het Brasil Stock Car.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S
Más noticias
17-08
