Laatste nieuws
ENTRY-LIST: Kunnen Nyck de Vries, Robin Frijns en Nicky Catsburg succes van Le Mans voortzetten? Michelin en Goodyear in 2030-2032 ook exclusieve bandenpartners FIA WEC Nissan Formula E Team bevestigt Zane Maloney naast Oliver Rowland voor Formule E-seizoen 13 Lewis Hamilton biedt excuses aan voor kritiek op Ferrari, FIA veroordeelt bedreigingen richting stewards Karttalent Milo Cornil wint bij de Mini's in de IAME Series Benelux! "Toen ik over de streep kwam was ik blij" Fred Vasseur reacciona a las críticas de estrategia de los pilotos de Ferrari después del Grand Prix van Nederland: "La historia es que nosotros..." Ronan Kamphuis verkeert in blakende vorm en knokt zich in Genk naar knap podium in IAME Benelux Series! ENTRY-LIST: Kunnen Nyck de Vries, Robin Frijns en Nicky Catsburg succes van Le Mans voortzetten? Michelin en Goodyear in 2030-2032 ook exclusieve bandenpartners FIA WEC Nissan Formula E Team bevestigt Zane Maloney naast Oliver Rowland voor Formule E-seizoen 13 Lewis Hamilton biedt excuses aan voor kritiek op Ferrari, FIA veroordeelt bedreigingen richting stewards Karttalent Milo Cornil wint bij de Mini's in de IAME Series Benelux! "Toen ik over de streep kwam was ik blij" Fred Vasseur reacciona a las críticas de estrategia de los pilotos de Ferrari después del Grand Prix van Nederland: "La historia es que nosotros..." Ronan Kamphuis verkeert in blakende vorm en knokt zich in Genk naar knap podium in IAME Benelux Series!
VIDEO

VIDEO: Alex Albon: "De auto ziet er sneller uit dan vorig jaar"

Door Bart8 februari 2023 · 16:53 uur1 min lezen
VIDEO: Alex Albon: "De auto ziet er sneller uit dan vorig jaar"
Alex Albon heeft goede hoop op meer WK-punten in 2023. In het eerste jaar na zijn terugkeer kwam de Thaise Brit niet verder dan 4 punten. De Williams FW44 was snel op de rechte stukken, maar kwam in de bochten veel te kort. Met een blik op de nieuwe FW45 denkt Albon sneller te zijn en zich vaker in de strijd om de punten te kunnen mengen. Bekijk de voorbeschouwing van Albon op het nieuwe seizoen in onderstaande video.





Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

RaceXpress Youtube

B
Bart
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×