VIDEO: Alex Albon: "De auto ziet er sneller uit dan vorig jaar"

Alex Albon heeft goede hoop op meer WK-punten in 2023. In het eerste jaar na zijn terugkeer kwam de Thaise Brit niet verder dan 4 punten. De Williams FW44 was snel op de rechte stukken, maar kwam in de bochten veel te kort. Met een blik op de nieuwe FW45 denkt Albon sneller te zijn en zich vaker in de strijd om de punten te kunnen mengen. Bekijk de voorbeschouwing van Albon op het nieuwe seizoen in onderstaande video.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Monza-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Michelin en Goodyear in 2030-2032 ook exclusieve bandenpartners FIA WEC

Lewis Hamilton biedt excuses aan voor kritiek op Ferrari, FIA veroordeelt bedreigingen richting stewards

Fred Vasseur responds to strategy criticism from Ferrari drivers after the Grand Prix of the Netherlands: "The story is that we..."

Former F1 world champion warns after Max Verstappen's crash: "This could have ended much worse"
More news
26-08


