Formule 1

Vertrek Daniel Ricciardo was goed voor Max Verstappen: "Max is een echte leider geworden"

Door Bart17 april 2020 · 10:03 uur1 min lezen
Het F1-seizoen 2019 was voor Max Verstappen het eerste seizoen bij Red Bull zonder teamgenoot Daniel Ricciardo. De Australiër is een stuk ouder dan Verstappen, heeft meer ervaring en is niet op zijn mondje gevallen. Na het vertrek van Ricciardo is er binnen Red Bull veel veranderd, zo geeft teambaas Christian Horner aan.



Red Bull eindigde afgelopen jaar als tweede bij de constructeurs en Verstappen wist drie races te winnen. "Nadat Daniel is vertrokken, herkende Max welke verantwoordelijkheid hij op zijn schouders kreeg", aldus Horner in de podcast In the Pink. "Hij is nu de 'senior driver' en heeft zeker een stap voorwaarts gemaakt Hij is meer een eigen persoonlijkheid en een echte leider geworden."

Horner vervolgt zijn lofzang over Verstappen. "Max heeft die verantwoordelijkheid op zich genomen en het team bij de hand genomen. In de cockpit bepaalt hij de koers van het team op het gebied van ontwikkeling en feedback. Dat was geweldig. Max was van alle coureur zonder twijfel het meest in vorm."
B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×