Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Formule 1

Verstappen.com Racing-coureur Thierry Vermeulen blikt vooruit op finalerace GT World Challenge Sprint

Door Bart11 oktober 2024 · 09:02 uur1 min lezen
Verstappen.com Racing-coureur Thierry Vermeulen blikt vooruit op finalerace GT World Challenge Sprint
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Thierry Vermeulen rijdt dit weekend de laatste ronde van Fanatec GT World Challenge Europe Powered by AWS Sprint Cup. De coureur van Verstappen.com Racing deelt de Ferrari 296 GT3 van Emil Frey Racing met Giacomo Altoè. Plaats van handeling is het Circuit de Catalunya in Barcelona.

"Voor mijn gevoel is het seizoen heel snel gegaan", zegt Vermeulen in zijn preview. "Al met al hebben we goede en slechte momenten gehad. We zijn het seizoen goed begonnen, maar hebben ook goede kansen laten liggen. Giacomo en ik houden van het circuit in Barcelona en we willen het seizoen sterk afsluiten."

"We hebben hier eerder dit jaar getest en dit circuit zou onze Ferrari goed moeten liggen. Dat voordeel willen we benutten. Het team heeft alles goed voorbereid en ik kijk uit naar de start van het weekend."

Thierry Vermeulen
B
Bart
RaceXpress editorial
Meer over F1→
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×