Valtteri Bottas in zijn nopjes na tiende plek in Monza: "Mooie beloning voor het geleverde werk"

MONZA - Voor het eerst sinds de Canadese Grand Prix in juni, scoorde Alfa Romeo-coureur Valtteri Bottas weer eens punten! De Finse coureur eindigde de 51 ronden durende Grand Prix in Monza als tiende en scoorde daarmee een belangrijk punt voor het kampioenschap.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
“Punten waren het doel en dat hebben we bereikt: het is fijn om weer in de top tien te staan zoals het al een tijdje was, ondanks al ons harde werk, en dit punt is voor iedereen bij Alfa Romeo”, begint Bottas na de spannende wedstrijd, die hij in de luwte reed. Alhoewel het slechts ging over een enkel punt, was Bottas mee dan blij met één punt op het rostrum: “Het is misschien maar één punt, maar het is een mooie beloning voor het geleverde werk om ons weekend om te draaien, en voor de steun van onze thuisploeg vanaf de tribunes. Het was van onze kant een schone race: ons tempo was iets verbeterd vergeleken met de kwalificatie en we hebben onze strategie goed gevolgd, waardoor we wat schone lucht hadden en uit de problemen bleven. Over het geheel genomen kunnen we met zekerheid zeggen dat het vandaag een goede dag in de auto was, en een goede manier om het Europese seizoen af te ronden.”
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
More news
17-08
