Tom Coronel wint voor tweede maal met F1-bolide, Lammers derde
ZANDVOORT – Tom Coronel heeft ook de tweede race van het weekend in de Boss GP gewonnen. De snelle Nederlander bleef in zijn Benetton B197 zijn concurrenten voor. Op behoorlijke achterstand finishte de Brit Scott Mansell op de tweede positie, gevolgd door Jan Lammers. De voormalig F1-coureur kende een succesvolle rentree in de sterke bolide. Na de achtste positie in de eerste race werkte de ervaren rijder zich in race 2 sterk op om als derde te worden afgevlagd.
De winst in de Formula-klasse ging naar Ingo Gerstl gevolgd door Henk de Boer en Peter Versluis. Bij de Masters zegevierde de Dallara-Nissan van Karl-Heinz Becker, gevolgd door Didier Sirgue en Norbert Gruber.
De winst in de Formula-klasse ging naar Ingo Gerstl gevolgd door Henk de Boer en Peter Versluis. Bij de Masters zegevierde de Dallara-Nissan van Karl-Heinz Becker, gevolgd door Didier Sirgue en Norbert Gruber.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S
Más noticias
17-08
