Tom Coronel over wereldtitel Max Verstappen: "De eerste is de echte, maar dit is pas het begin"
Tom Coronel was erbij in Abu Dhabi op het moment dat Max Verstappen met een ultieme poging de wereldtitel Formule 1 voor zich opeiste. Coronel had eerder dit jaar al voorspeld dat de strijd met Lewis Hamilton beslist zou worden in de laatste race, de laatste ronde en de laatste bocht en kwam verdomd dicht in de buurt. Het werd de laatste ronde, maar niet de laatste bocht van het Yas Marina Circuit. Dat mocht de pret echter niet drukken, de titel werd groots gevierd. Volgens Coronel zal het voor Verstappen zeker niet bij één wereldtitel blijven. RaceXpress sprak met Tom Coronel:
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
More news
17-08
