Stress voor Marcus Ericcson en Pascal Wehrlein; mogelijk een Honda-coureur naar Sauber
SOTSJI - Sauber gaat de komende jaren nauw samenwerken met McLaren en Honda. In Sochi werd het gerucht bevestigd dat het Formule 1-team vanaf 2018 met de Japanse motoren gaat rijden. Daarnaast krijgt het team uit Hinwill mogelijk versnellingsbakken van McLaren.
“Ik verwacht een nauwere samenwerking met Honda dan met Ferrari”, aldus Monisha Kaltenborn tegenover Speedweek. “Maar misschien is de vergelijking niet eerlijk. Voor ons is het een andere vorm van samenwerking.” Daarnaast lijkt de relatie met McLaren-Honda het kleine team aanzienlijk minder geld te kosten dan nu het geval is met de Italianen.
“De onderhandelingen duurden lang”, onthult Kaltenborn over de samenwerking met Honda. Daarbij verklapt de teambaas dat ze mogelijk een coureur van Honda in dienst gaan nemen in 2018. “Het is te vroeg om dat te zeggen. Maar als je in zo’n partnerschap stapt, is het een verplichting om naar alle mogelijkheden te kijken. Onder aan de streep is het de verantwoordelijkheid van een raceteam om de best mogelijke coureurs te recruteren.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Luxe probleem voor Racing Bulls: "Uiteindelijk is de coureursbezetting..."

Carlos Sainz ontkent gesprekken met Audi: "Het zit niet in mijn aard om een zinkend schip te verlaten"

MADRING houdt grote generale repetitie in aanloop naar eerste Formule 1-race


