Formule 1

Stefano Domenicali staat voor een belangrijke taak

Door Wim Boekel8 december 2014 · 13:27 uur1 min lezen
Stefano Domenicali is terug in het Formule-racen. Nadat de Italiaan vertrok als teambaas bij het Formule 1-team van Ferrari, startte hij recent bij Audi. Waarvan gezegd wordt dat de voormalig teambaas voor de Volkswagen Group een entree in de Formule 1 moet onderzoeken.

Nu blijkt dat de 49-jarige werkt voor de FIA. Stefano Domenicali was al lid van het panel van 10-leden dat het zware ongeval van Jules Bianchi onderzocht en is nu ook aangesteld als vervanger van Gerhard Berger. De Italiaan wordt voorzitter van de single seater-commissie.

Volgens het Italiaanse Autosprint en La Gazzetta dello Sport gaat de voormalig teambaas de FIA-junior categorieën coördineren, waaronder het Europees Formule 3. De baan bij Audi blijft Stefano Domenicali behouden, omdat de rol bij de FIA slecht beperkt tijd vraagt.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×