Formule 1

Silly Season: Jules Bianchi in 2014 bij Ferrari? "Uiteraard zeg ik dan geen nee!"

Door Casper Bekking8 augustus 2013 · 17:13 uur1 min lezen
Langzaam maar zeker wordt de naam van Jules Bianchi vaker in verband gebracht met een racezitje bij het Ferrari F1 Team voor 2014. De positie van Felipe Massa staat wegens uitblijvende resultaten onder druk. Luca Baldisserri, het hoofd van het talentenprogramma van de Scuderia waar ook Bianchi deel van uitmaakt, liet de mogelijkheid open dat de Fransman de overstap maakt van Marussia naar Ferrari.


Gevraagd naar zijn plannen voor 2014 zei Bianchi tegenover Nice-Matin: “Eerlijk gezegd is het nog te vroeg om daar over te praten. Na het seizoen gaan we de mogelijkheden analyseren. Ik vergeet niet dat Marussia me de kans heeft gegeven om mijn Grand Prix-debuut te maken. Als ik bij dit team blijf, dan doe ik dat in goed vertrouwen. Meer kan ik niet zeggen. Ik ben tevreden met de eerste helft van het seizoen, met name met de eerste paar races. Daarna werd het gecompliceerder. Het belangrijkste van deze periode is echter de ervaring die ik heb opgedaan.”

Toch is ook de kans aanwezig dat we de Fransman volgend jaar in actie zien voor Ferrari: “Ik weet niet van hun plannen zijn. Als het team hun aandacht naar mij verlegt is dat omdat ik naar hun mening klaar zou zijn om naar Maranello te gaan. We wachten af. Misschien word ik deze winter gevraagd om hen te komen versterken. Uiteraard zeg ik dan geen nee! Zo niet, en ik rijd nog een jaar bij Marussia of een ander team om meer ervaring op te doen, dan is dat ook een goede optie.”
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×