Sergio Perez laat zich negatief uit over circuit Miami: "Racen zal moeilijk worden"
Voor Red Bull was het een ietwat tegenvallende dag in Miami. Max Verstappen kende zowel in de eerste, als in de tweede vrije training aardig wat problemen. Voor zijn teamgenoot, Sergio Perez verliep het allemaal wat beter. De Mexicaan reed in de eerste training de vierde tijd, en kwam tijdens de middagsessie op de derde positie terecht.
Perez gaf aan dat het voor iedere coureur moeilijk was, er is immers nog nooit gereden op het pas aangelegde Miami International Autodrome: “Het is een moeilijke dag geweest voor elke coureur vandaag. Ik denk dat het vanmiddag een erg rommelige sessie was, in totaal heb ik één medium ronde en twee zachte ronden gereden. Op de hoge brandstof konden we niets doen vanwege alle rode vlaggen en de tijd die we verloren. We gaan eigenlijk blind de race in en ik denk dat de meeste mensen in hetzelfde schuitje zitten als wij. Voor de kwalificatie hebben we meer een idee, maar dingen kunnen heel snel veranderen met het weer hier in de buurt. Er is niet veel grip op de racelijn op dit circuit en het voelt daar ook erg zwaar aan, het is jammer, want ik denk dat racen daardoor moeilijk zal worden. Dat gezegd hebbende, denk ik dat het een interessante race gaat worden, omdat we allemaal niet precies weten waar we staan."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Príncipe Bernhard sobre la presión financiera de la F1 en Zandvoort: 'Las tribunas agotadas cubren solo la mitad del presupuesto de organización'

Jefe de F1 lanza advertencia a Kimi Antonelli: 'Naturaleza de nuestro deporte'

Max Verstappen recibe elogios por una cualidad especial: "A veces aterradoramente preciso"
Más noticias
19-08
