Sauber, Perez en Ferrari, een moeilijke constructie: "Loopt in feite parallel"
Het Sauber F1 Team heeft aangegeven dat Sergio Perez in de nabije toekomst niet nogmaals voor Ferrari gaat testen. De talentvolle Mexicaan maakt deel uit van het talentenprogramma van de Scuderia. Dat resulteerde in een testsessie in een 2009 Ferrari tussen de races in Italië en Singapore. De vergelijking met Felipe Massa wordt regelmatig gemaakt, die eveneens een deal met Ferrari had toen hij voor het Zwitserse team reed.
"We kunnen niet de vergelijking maken met Felipe want hij had een contract met Ferrari voordat hij bij ons kwam rijden", legde teambaas Peter Sauber uit. Managing Director Monisha Kaltenborn legde de situatie uit: "Deze test is een onderdeel van de activiteiten van de Ferrari Driver Academy dus we wisten dat dit zou gaan plaatsvinden. Hij gaat geen grotere rol binnen Ferrari spelen, hij is gewoon onderdeel van het opleidingsprogramma. Het loopt in feite parallel. Voor zover wij begrepen hebben zit er slechts één testsessie in het programma. We zorgen ervoor dat het niet in de war komt met zijn activiteiten voor ons, en Ferrari respecteert dat. We hadden tijd gevonden dat hij kon testen en dat is alles."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Prins Bernhard over financiële druk van F1 in Zandvoort: 'Uitverkochte tribunes dekken slechts de helft van organisatiebudget'

F1-baas komt met waarschuwing voor Kimi Antonelli: 'Aard van onze sport'

Max Verstappen krijgt lof voor bijzondere kwaliteit: "Soms angstaanjagend nauwkeurig"

F1-insider legt uit hoe George Russell het Kimi Antonelli lastig kan maken
More news
18-08
