Formule 1

Pierre Gasly verwacht snel vrouwen op de F1-grid: “Ze krijgen zeker een kans”

Door Frank Korsel12 december 2023 · 13:02 uur1 min lezen
Pierre Gasly verwacht snel vrouwen op de F1-grid: “Ze krijgen zeker een kans”
De Formule 1 probeert met man en macht de zorgen dat er op korte termijn een vrouwelijke coureur op de startgrid staat van de Formule 1. Door het FIA Girls on Track-programma en de F1 Academy is de Formule 1 hard bezig om vrouwen in de autosport een eerlijke kans te geven. Alpine-coureur Pierre Gasly volgt alle ontwikkeling op de voet en verwacht dat het niet lang duurt voordat er weer een vrouw op de Formule 1-grid staat.



"Dat zou mij niets verbazen. Ik denk zeker dat het mogelijk is", wordt Gasly geciteerd door RaceFans. "Vanuit ons team wordt er veel werk geleverd om vrouwen te steunen in onze tak van sport", vertelt Gasly over het team van Alpine, dat vanaf volgend seizoen één auto sponsort in de F1 Academy. "Ik weet zeker dat als een vrouw laat zien dat ze snel is en genoeg talent heeft om bij de twintig beste ter wereld te horen, dat ze dan zeker een kans kan krijgen."

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×