Paul di Resta optimistisch over de verzamelde data en de huidige vorm
De eerste vrije trainingen waren een goede graadmeter voor beide rijders van Sahara Force India, zo ook voor F1-coureur Paul di Resta. De jonge Schot die zijn tweede seizoen rijdt voor het Indiase Formule 1-team gaf een prachtig visitekaartje af door een schitterende zesde tijd te noteren op het Marina Bay Street Circuit, en daarmee versloeg Di Resta net zijn teamgenoot Nico Hulkenberg.
“Ik dacht dat je altijd meer tijd nodig had om op snelheid te komen op stratencircuits, dus het was erg fijn om probleemloze vrije trainingen te hebben en mijn rondjes te maken op het circuit. De balans die we hebben met de wagen is goed, maar er is altijd wat ruimte over om te verbeteren. Daarom denk ik ook dat we met onze huidige vorm en verzamelde data een goede kans maken op een mooi resultaat zondag tijdens de race”.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

'Isack Hadjar mist Grand Prix van Nederland door blessure'

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Prins Bernhard over financiële druk van F1 in Zandvoort: 'Uitverkochte tribunes dekken slechts de helft van organisatiebudget'

F1-baas komt met waarschuwing voor Kimi Antonelli: 'Aard van onze sport'
Meer nieuws
19-08
