Formule 1

Nyck de Vries met zijn mond vol tanden: “Ik weet eerlijk gezegd niet hoe we in de muur terecht kwamen"

Door Frank Korsel28 april 2023 · 16:15 uur1 min lezen
Nyck de Vries met zijn mond vol tanden: “Ik weet eerlijk gezegd niet hoe we in de muur terecht kwamen"
De kwalificatie van AlphaTauri-coureur Nyck de Vries was al snel afgelopen. In zijn eerste vliegende ronde belandde de Friese coureur in de derde bocht van het circuit in de muur. Hij noemt het een zeer teleurstellende middag.



“Uiteraard ziet het pakket er dit weekend erg sterk uit. Iedereen was sterk en we hoopten daar in de kwalificatie van te profiteren. Helaas zijn we begonnen met wat tegenslagen.”

“Ik weet eerlijk gezegd niet hoe we in de muur terecht kwamen. Het ging zo snel en mijn bocht één en bocht twee voelden goed aan, dus ik wil niet echt conclusies trekken voordat ik weet wat er precies is gebeurd.”

Zaterdagochtend kan De Vries zich tijdens de sprint shootout nog herpakken. Deze kwalificatie bepaalt de grid voor de sprintrace.

F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×