Nieuwe McLaren-Honda nog even in de wachtkamer door elektronische problemen
McLaren komt in Abu Dhabi met haar testauto voorzien van Honda-motor tijdens de testdagen de baan op. Het Formule 1-team had recent al een ‘filmdag’ met de interim MP4-29H, maar nu komt hij dus officieel tijdens een test in actie. Door electrische problemen is de Honda-bolide in handen van de snelle Belg Stoffel Vandoorne nog niet de baan op geweest, maar na de lunchbreak moet het dan wel gebeuren.
Het is Stoffel Vandoorne die de McLaren-Honda gedurende twee dagen mag rijden, maar Boullier ontkent dat de Belg daarmee een van de coureurs voor 2015 is.
De eerste feedback tijdens de filmdag was positief en de Japanse engineers zijn blij dat ze de auto nu uitgebreider kunnen inzetten. Eric Boullier, teammanager bij McLaren, vertelt: “We gaat de auto gebruiken om alle systemen te checken en gaan daarna door.”
Het is Stoffel Vandoorne die de McLaren-Honda gedurende twee dagen mag rijden, maar Boullier ontkent dat de Belg daarmee een van de coureurs voor 2015 is.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

'Isack Hadjar mist Grand Prix van Nederland door blessure'

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Prince Bernhard on financial pressure of F1 in Zandvoort: 'Sold-out grandstands only cover half of the organization budget'

F1 boss issues warning for Kimi Antonelli: 'Nature of our sport'
More news
19-08
