Michael Bleekemolen gaat EuroNASCAR auto delen met Vittorio Ghirelli

Vittorio Ghirelli komt dit seizoen uit voor Team Bleekemolen. De 28-jarige Italiaan deelt de #72 Chevrolet Camaro met Michael Bleekemolen. Ghirelli rijdt de auto in de EuroNASCAR Pro en Bleekemolen komt in hetzelfde weekend uit in de EuroNASCAR 2.
Ghirelli komt sinds 2019 uit in de Europese NASCAR en werd in 2020 gekroond tot kampioen in de EuroNASCAR 2. Een jaar later maakte hij de overstap naar de hoogste klasse, de EuroNASCAR Pro. Hij eindigde dat jaar als vijfde in het eindklassement en vorig jaar voegde hij daar twee podiums aan toe.
"Het is mijn doel om het kampioen te worden in de EuroNASCAR Pro en ik wil dit succes samen met Team Bleekemolen behalen", zegt Ghirelli in een korte vooruitblik. "Wat ik het mooiste vind aan de EuroNASCAR zijn de fans rond de circuits. Ze hebben passie voor racing en ik wil hen een goede show voorschotelen."
Deze week testte Team Bleekemolen met de nieuwe teamsamenstelling op de Motorsport Arena in het Duitse Oschersleben.

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"

Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi

Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"

