Mercedes trekt zich niets aan van controverse: vandaag F1-test op Silverstone
Het Mercedes AMG F1 Team lijkt zich niet al te veel aan te trekken van alle commotie rondom hun geheime test met Pirelli na de Grand Prix van Spanje. De renstal uit Brackley is vandaag namelijk opnieuw aan het testen, ditmaal op Silverstone. De test wordt uitgevoerd door testrijder Sam Bird. Het is onduidelijk of het gaat om de huidige MGP W04, of om een oudere versie. Wel is duidelijk te zien dat de bolide beschikt over een getrapte neus, waar het team ook vandaag de dag mee rijdt.
Een test gedurende het seizoen is niet geheel uitgesloten: de teams hebben enkele filmdagen tot hun beschikking. Daarbij mogen zij maximaal 100 kilometer rijden op Pirelli-demonstratiebanden. Nico Verdonck, die dit weekend op Silverstone actief is met de Blancpain Series, plaatste deze video op zijn facebookpagina.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Waarom Kimi Antonelli’s persoonlijkheid George Russell extra dwarszit

'Isack Hadjar mist Grand Prix van Nederland door blessure'

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Prince Bernhard on financial pressure of F1 in Zandvoort: 'Sold-out grandstands only cover half of the organization budget'
More news
19-08
