"Mercedes heeft een uitdaging voor ons neergelegd, maar niets is onmogelijk"
McLaren is na een jaar afwezigheid weer terug aan het front. Na de diskwalificatie van Red Bull-coureur Daniel Ricciardo in Australië legde het team uit Woking in Melbourne beslag op de plekken 1 en 2. McLaren-directeur Ron Dennis waarschuwt de concurrent dat dit pas het begin is.
De McLaren-directeur gelooft echter dat de Mercedes-motor nog 1,5 seconden sneller kan. Toch denkt hij dat Mercedes in Australië heeft gebluft. De snelheid was er in de kwalificatie, maar volgens hem nog niet in de race.
De Engelsman heeft na het debacle van vorig jaar Martin Whitmarsh aan de kant gezet en het heft weer in eigen hand genomen. Met het resultaat van de eerste F1-race lijkt dit een juiste beslissing te zijn geweest. Dennis waarschuwt de concurrentie dan ook: “We zijn ervan overtuigd dat wij bij de volgende Grand Prix om verschillende redenen een halve seconde sneller zijn. Dat is niet genoeg om ons doel te bereiken, maar het gaat de druk op de andere teams die ons volgen versterken.”
De McLaren-directeur gelooft echter dat de Mercedes-motor nog 1,5 seconden sneller kan. Toch denkt hij dat Mercedes in Australië heeft gebluft. De snelheid was er in de kwalificatie, maar volgens hem nog niet in de race.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
Meer nieuws
17-08
