'Max Verstappen voegt zich bij beste simulator racers ter wereld'
Max Verstappen hoeft tijdens zijn vakantie niet stil te zitten. Eerder deze week brachten we al dat onze landgenoot deze zomer nog zijn rijbewijs zal gaan halen. Daarnaast moet Max natuurlijk in vorm blijven voor de tweede helft van het Formule 1 seizoen. Daarom heeft de Limburger zich aangesloten bij Team Redline, het beste simulator raceteam ter wereld.
Lees ookDat bericht Redline zelf: "Het verheugd ons dat we Max kunnen verwelkomen bij team Redline. We zijn 15 jaar geleden opgericht en sindsdien het beste race team op de simulator. Max zal bij ons veel gaan oefenen om 'on top of his game' te blijven."
- Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
- Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
- Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
Max is zelf natuurlijk blij dat hij zich kan aansluiten bij Redline: "Ik vind het simulator racen erg leuk om te doen naast de Formule 1. Ik werk al een tijdje samen met Atze Kerkhof van Redline. Om de baan te gaan delen met de beste simulatorracers is een geweldige test waar ik veel zin in heb!"
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
More news
17-08
