Max Verstappen spreekt over oké vrijdag in Barcelona: "Nog niet waar we willen zijn"

Max Verstappen was niet ontevreden na zijn vrijdag in Barcelona. De Red Bull-coureur reed in de eerste sessie de tweede tijd en klokte in de tweede sessie de derde tijd. De onderlinge verschillen in de top zijn niet heel groot op een circuit dat alle teams goed kennen. Verstappen weet dat er nog wel een aantal stappen gezet moeten worden.
"Mijn vrijdag was oké, zegt Max op Verstappen.com. "Ik voelde me prima in de auto, maar we zijn nog niet waar we willen zijn. Het was erg heet, met name voor de banden. Elk circuit is anders, maar het gevoel in de auto is hier iets beter."
Op zaterdag om 12:30 uur gaat de derde trainingssessie in Barcelona van start. De kwalificatie staat voor 16:00 uur gepland. Een dag later start de race om 15:00 uur.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

George Russell na spannende slotfase in Bakoe: "Al met al een geweldig weekend"
Max Verstappen geniet van duel met Russell in Bakoe: "Ik heb ervan genoten"

Liam Lawson ziet punten verloren gaan na incident met Lindblad: "Ik begrijp het gewoon niet"

