Formule 1

Loopt Lewis Hamilton naast zijn schoenen?: "Erg weinig ademruimte"

Door Casper Bekking18 juni 2012 · 10:15 uur1 min lezen
Lewis Hamilton is na zijn zege in de Grand Prix van Canada niet naast zijn schoenen gaan lopen. De McLaren F1-coureur boekte op het Circuit Gilles Villeneuve een knappe overwinning waarmee hij de leiding in het kampioenschap overnam van Fernando Alonso. Ondanks de goede flow waarin de Brit verkeert neemt hij niets voor lief in de titelstrijd, wetende dat het jaar nog lang is en er veel kan gebeuren.


“Mijn overwinning in Montreal was natuurlijk een zeer mooi moment voor me, maar feitelijk heeft het in de titelstrijd weinig veranderd”, aldus Hamilton. “Ten eerste is het altijd prettig om bovenaan te staan. Ik sta slechts twee punten voor op Fernando Alonso, dat is niets. Met name als je ziet dat er een handvol zeer sterke rijders binnen enkele punten staan, waardoor er nog alles te winnen is.”

“Ten tweede omdat de intensiteit van het huidige kampioenschap erg weinig ademruimte geeft. We hebben dan wel gewonnen maar er staat enorm veel druk op om elke race goede resultaten neer te blijven zetten. Ik denk dat die constantheid de sleutel is tot het winnen van de titel en boven individueel sterke prestaties gaat. We moeten in Valencia dus opnieuw een goed resultaat neerzetten.”
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×