Formule 1

Lewis Hamilton over rel rond budgetplafond: "Noodzakelijk om straffen op te leggen"

Door Bart6 oktober 2022 · 15:55 uur1 min lezen
In Singapore waren het vooral de teambazen die over de rel over het budgetplafond spraken, in Japan worden ook de coureurs ernaar gevraagd. Op de donderdag in Suzuka reageerde Lewis Hamilton op de geruchten dat Red Bull en Aston Martin in 2021 te veel geld uitgegeven zouden hebben. Red Bull bestrijdt dat overigens.



"Het is noodzakelijk om transparant te zijn en straffen op te leggen als teams meer hebben uitgegeven dan het budgetplafond toestaat", aldus Hamilton bij de persconferentie. "Mijn team let daar heel streng op. Het zou slecht voor de sport zijn als teams die de regels overtreden hebben zonder straf weg zouden kunnen komen."

De FIA zou in eerste instantie op woensdag met duidelijkheid komen, maar dat is opgeschoven naar aanstaande maandag. Hamilton had die duidelijk liever eerder al gehad. "Ik hoop dat het later komt, omdat ze het erg serieus nemen."


B
Bart
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×