Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Formule 1

Kimi Raikkonen ziet zon door de wolken breken: "Geen heel groot verschil"

Door Casper Bekking24 augustus 2014 · 11:06 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Opnieuw lukte het Kimi Raikkonen in de kwalificatie niet om sneller dan zijn teamgenoot te zijn. Met een tijd die bijna een seconde langzamer was dan die van Alonso, eindigde Raikkonen in de kwalificatie voor de Grand Prix van België op de achtste plaats. Zoals veel andere coureurs had ook Raikkonen moeite om op de natte baan in Spa een goede ronde neer te zetten.

“De omstandigheden waren erg lastig en ik maakte ook een behoorlijk aantal fouten in de laatste ronde”, geeft Raikkonen aan. Toch is Raikkonen vooral positief. Hij geeft aan dat de auto een stuk verbeterd is en dat er geen groot gat lijkt te zijn naar de concurrentie. “Het is fijn om te zien dat er geen heel groot verschil is, al is het duidelijk dat Mercedes onder natte omstandigheden de snelste auto heeft.”

Het weer lijkt Raikkonen niet veel uit te maken. “Het weer is wat het is en zal voor iedereen hetzelfde zijn. Soms als het glad is kun je ongeluk hebben, en soms kun je het goed doen. Hopelijk maken we in de race de juiste beslissingen.”

Tekst: Marten Veenstra

C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Meer over F1→
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×