Laatste nieuws
• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"
Formule 1

Kan Fernando Alonso vlammen met Honda voor autosportminnend Japan?

Door Edwin Schimmel24 september 2015 · 02:11 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Na wederom een uitvalbeurt tijdens de F1 Grand Prix van Singapore zal McLaren-Honda coureur Fernando Alonso er tijdens de thuisrace van de motorfabrikant Honda in Suzuka op hopen te finishen.

"Ik ga vol verwachting naar Suzuka", aldus de tweevoudig wereldkampioen. "Het is een erg zwaar circuit en een flinke test voor de coureurs. Veel ervan is erg smal en hobbelig dus je moet absoluut gecommiteerd elke bocht in gaan. Het heeft bijna het omgekeerde karakter ten opzichte van Singapore voor wat betreft de afstelling, dus het is een totaal andere uitdaging ten opzichte van hetgeen we afgelopen weekend zagen."

"Net als Jenson heb ik sterkte affiniteit met Japan. Ik houd van het land en ben altijd gefascineerd geweest door de cultuur. Ik heb er ook altijd van gehouden hier te racen en ik heb zowel Suzuka als Fuji gewonnen, dus ik heb er veel speciale herinneringen. De fans zijn uniek en het circuit verdient absoluut zijn legendarische status. Het is een van de meest opwindende op de kalender."

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×