Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Formule 1

Jos Verstappen: "M’n rug, kont, armen, schouders, nek, benen, alles doet pijn"

Door Bas Kaligis29 april 2021 · 07:03 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Jos Verstappen ziet dat Red Bull Racing en Honda dit jaar heel competitief zijn met de RB16B in handen van zijn zoon Max Verstappen. Bovendien is Max fysiek in erg goede shape. “Als ik zie hoe makkelijk Max presteert, besef ik me hoe goed hij daadwerkelijk is. Ik heb mezelf weleens afgevraagd of ik zelf vroeger wel echt zo goed was”, zei Jos Verstappen op Instagram live in gesprek met Jack van Gelder.

“Max is in het gewone leven heel relaxt en pakt alles heel makkelijk op. Ik zie nu nog veel in hem terug van vroeger en dat is misschien maar goed. Hij gaat overal heel gemakkelijk mee om, maar zodra hij z’n helm opzet en in de auto kruipt dan weet hij wat hij moet doen. Dan is hij zo ontzettend goed.”

“Iedereen die in een raceauto heeft gezeten, weet hoe zwaar het is. Als ik een dag gereden heb in een raceauto, zijn de dag erna alle spieren in mijn hele lichaam stijf. M’n rug, kont, armen, schouders, nek, benen, alles doet pijn, zoveel spieren gebruik je tijdens het racen. En dan praat ik over een paar g-krachten. Maar Max haalt in z’n Formule 1-auto pieken van tegen de 6 g-krachten tijdens het remmen. Je moet een getraind atleet zijn om dat vol te kunnen houden.”

B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Meer over F1→
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×