Jan Lammers rekent op 109.000 'beveiligers' in Zandvoort: "Laten wij zien wat sportiviteit inhoudt"
Zes weken voor de Dutch Grand Prix spreken we met Jan Lammers over de ontwikkelingen rondom de Formule 1-race in Zandvoort. De eerste tribunes staan al en de discussie loopt nog over een mogelijke DRS-zone in de Arie Luyendijkbocht. Uiteraard gaat het ook over de misdragingen van enkele fans in Oostenrijk. Lammers gaat ervan uit dat het in Zandvoort weer een feest gaat worden. Bekijk het interview in onderstaande video.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
Meer nieuws
17-08
