"Ik hoop dat Max Verstappen snel een kampioenschap wint! Ik gun het hem echt"
Max Verstappen won in 2019 drie races, maar moest Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas voor zich dulden in de WK-stand. Toch blijven enkele fraaie racestaaltjes iedereen bij. Zo ook bij F1-analist van Channel 4 Karun Chandhok. Zo wordt hem gevraagd naar de beste prestatie van het seizoen. "Verstappen comeback in Oostenrijk na zijn terugval in de eerste ronde", zegt Chandhok tegen Motorsport Magazine. Verstappen viel van de tweede plaats terug naar P8, maar wist na een geweldige inhaalrace alsnog te winnen.
"Voor mij was Brazilië de beste race van het seizoen", vervolgt Chandhok, weer verwijzend naar een knap staaltje racen van Verstappen. "Ik hoop dat Max snel een kampioenschap wint. Ik gun het hem echt. Hij verdient een auto die om de titel kan strijden."
"Voor mij was Brazilië de beste race van het seizoen", vervolgt Chandhok, weer verwijzend naar een knap staaltje racen van Verstappen. "Ik hoop dat Max snel een kampioenschap wint. Ik gun het hem echt. Hij verdient een auto die om de titel kan strijden."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
More news
17-08
