"Ik geloof oprecht dat in de komende weken de problemen voor Force India opgelost gaan worden"
In de aanloop naar de Grand Prix van Hongarije ging Force India in surseance van betaling en werd overgedragen aan een curator. Ross Brawn, sportief directeur van de Formule 1, zegt alles er aan te doen om het team te laten overleven.
“In de afgelopen paar jaren is het team uit Silverstone een ongelofelijk voorbeeld van wat er bereikt kan worden met beperkte middelen. Het tonen van wat je kunt en hoe je het doet, is veel belangrijker dan de grootte van je budget.”
“Dit is vooral van toepassing op degenen die werken bij Force India, die op dit moment door een bijzonder lastige periode gaan”, reageerde Brawn. “De Formule 1 zal alles doen wat binnen haar vermogen ligt, om te zorgen dat het team overleeft. Ik geloof oprecht dat in de komende dagen en weken de problemen voor Force India opgelost gaan worden.”
“In de afgelopen paar jaren is het team uit Silverstone een ongelofelijk voorbeeld van wat er bereikt kan worden met beperkte middelen. Het tonen van wat je kunt en hoe je het doet, is veel belangrijker dan de grootte van je budget.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Prins Bernhard over financiële druk van F1 in Zandvoort: 'Uitverkochte tribunes dekken slechts de helft van organisatiebudget'

F1-baas komt met waarschuwing voor Kimi Antonelli: 'Aard van onze sport'

Max Verstappen krijgt lof voor bijzondere kwaliteit: "Soms angstaanjagend nauwkeurig"
Meer nieuws
19-08
