Geen derde plaats voor teleurgestelde Bottas in Japan: "Ik hoopte op het podium"
SUZUKA - Williams F1-coureur Valtteri Bottas startte zijn veertiende race van 2015 op het circuit van Suzuka als derde, maar wist deze startpositie niet om te zetten in een podiumfinish. De Fin moest tijdens de 53 ronden tellende race in Japan beide Ferrari's aan zich voorbij laten gaan en eindigde de race als vijfde.
"Geen perfecte race voor ons, maar we pakken de tien punten", aldus Bottas, die ook in 2016 blijft rijden voor het team van Williams. "Ik hoopte op het podium, maar de snelheid was niet zo goed als we hadden verwacht. Verdedigen tegen de snellere bolides was lastig en ik denk dat we onze laatst pitstop eerder hadden moeten maken, maar het is altijd gemakkelijk dat te zeggen na de race."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"

Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi

Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"

