Formule 1

Franse vakbond dreigt met protesten tijdens GP Monaco, dooft het licht?

Door Frank Korsel24 april 2023 · 11:00 uur1 min lezen
Franse vakbond dreigt met protesten tijdens GP Monaco, dooft het licht?
Vakbond CGT Energie dreigt met harde actie tijdens de Grand Prix van Monaco. De kans bestaat dat deze vakbond tijdens het weekend van de Grote Prijs van Monaco het werk neer te leggen. Dit allemaal naar aanleiding van het idee van de Franse President Macron om de pensioengerechtigde leeftijd te verhogen.



Frankrijk stond de afgelopen weken letterlijk in de brand. Het opstandige volk ging massaal de straat op om de plannen van de Regering-Borne II tegen te gaan. De regering is namelijk van plan om de pensioengerechtigde leeftijd te verhogen van 62 naar 65. Waar Nederlanders in hun handen zouden knijpen als ze op hun 65e klaar zijn, schoot het bij de Fransen in het verkeerde keelgat.

Vakbond CGT Energie dreigt nu met grote acties tijdens de GP van Monaco. Als branchevertegenwoordigers kunnen ze namelijk de stroom laten uitvallen. Het is nog niet duidelijk of ze daad bij het woord gaan voegen, maar ze zijn niet bang. Eerder lieten ze het vliegveld van Montpellier ook een tijd zonder stroom zitten.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×