FOTO's: Team Lotus onthult nieuwe T128 + LIVERY
Alles staat in het teken van de nieuwe F1 bolides voor het WK Formule 1 2011. Nu was het de beurt aan Team Lotus, die beelden van haar nieuwe 2011-bolide onthulde in een speciale editie van haar Team Lotus online magazine. Deze week komt de T128 voor het eerst in actie bij de pre-season tests in Valencia.
Team Lotus hoopt dat de T128 hun in het middenveld brengt en de eerste WK-punten zal bezorgen. De T128 heeft een agressiever design dan zijn voorganger.
Team Lotus hoopt dat de T128 hun in het middenveld brengt en de eerste WK-punten zal bezorgen. De T128 heeft een agressiever design dan zijn voorganger.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1
More news
17-08
