Ferraripresident erkent nederlaag: "Spijtig, maar simpelweg fantastisch seizoen"
SAO PAULO – Het Ferrari F1 Team is er niet in geslaagd met Fernando Alonso de wereldtitel te winnen. De Spanjaard moest in de chaotische seizoensfinale zijn meerdere erkennen in Sebastian Vettel, die met enkele puntjes voorsprong voor de derde maal op rij tot wereldkampioen werd gekroond. Ferraripresident Luca di Montezemolo weigerde bij de pakken neer te zitten en pepte zijn manschappen op.
“Ik ben trots op mijn team”, zo zei Di Montezemolo na de seizoensfinale. “We hebben tot het bittere einde geknokt door met beide rijders het podium te halen in de laatste race van het jaar. Wanneer je de titel met een minimale marge verliest is dat natuurlijk spijtig. Ik wil Fernando feliciteren met wat hij dit jaar bereikt heeft: zijn seizoen was simpelweg fantastisch. Felipe reed in de tweede helft van het seizoen zeer goed en toonde wederom aan een echte teamspeler te zijn. Ik wil ook Stefano Domenicali en zijn collega's bedanken voor hun werk, dag na dag, om een perfect betrouwbare auto te maken. Nu moeten we ons onmiddellijk gaan concentreren op volgend jaar omdat we vanaf het eerste moment een auto moeten hebben die op het hoogste niveau competitief is.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

'Isack Hadjar mist Grand Prix van Nederland door blessure'

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Prince Bernhard on financial pressure of F1 in Zandvoort: 'Sold-out grandstands only cover half of the organization budget'

F1 boss issues warning for Kimi Antonelli: 'Nature of our sport'
More news
19-08
