Formule 1

Fernando Alonso prijst Lewis Hamilton: "De beste auto, maar hij is je altijd een stapje voor"

Door Bart17 december 2020 · 11:02 uur1 min lezen
Lewis Hamilton veroverde dit jaar zijn zevende wereldtitel in de Formule 1. Natuurlijk heeft de 35-jarige Brit veel te danken aan zijn superieure Mercedes, maar volgens Fernando Alonso doen mensen Hamilton tekort als ze zeggen dat het alleen aan de auto ligt. De Spanjaard is vol lof over de kwaliteiten van zijn oud-teamgenoot.



Max Verstappen zei onlangs nog dat 90 procent van de F1-coureurs in de Mercedes zou winnen. "Lewis heeft wel de dominante auto, maar hij is beter dan zijn teamgenoot", zo geeft Alonso aan in het Spaanse Marca. "Je moet altijd presteren en kunt je geen slecht weekend veroorloven. Lewis zit aan de top van zijn kunnen. Hopelijk kunnen we snel het gevecht met hem aan. Volgend jaar nog niet, maar misschien daarna wel."

"Ik denk dat veel coureurs in de Mercedes een Grand Prix kunnen winnen en dat ze ook kampioenschappen in die auto kunnen winnen", zo vervolgt Alonso. "Maar dat betekent niet dat ik slecht wil praten over Lewis. Hij is je altijd een stap voor. De auto is inderdaad heel belangrijk. Je moet op het juiste moment op de juiste plaats zijn. Dat is het allerbelangrijkste. Zo is het in de Formule 1 altijd geweest. Maar als je in die positie zit, moet je presteren en Lewis doet dat altijd."
B
Bart
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×