Laatste nieuws
• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"
Formule 1

Felipe Massa geeft toe “Mijn grootste probleem bij Ferrari was…”

Door Casper Bekking12 februari 2015 · 18:04 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Een van de revelaties van het voorbije F1-seizoen was Felipe Massa. Afgebrand, uitgeblust en afgeschreven bij Ferrari maar helemaal opgeleefd bij Williams. De ervaren Braziliaan stond enkele malen op het podium en leverde een belangrijke bijdrage in de wederopstanding van de renstal uit Grove. Toch wil hij nog kort terugblikken op zijn periode in Maranello en de zwarte kanten van het rijden voor de legendarische renstal.

“Het grootste probleem was de mentale kant”, gaf Massa toe tegenover het Spaanse El Confidential. “Toen ik in 2010 terugkeerde, begon de ergste periode uit mijn carrière. Geruime tijd heb ik behoorlijk geleden maar uiteindelijk werd het beter. Ik kon de mentale kant verbeteren en mensen hebben gezien dat Kimi Raikkonen meer problemen had dan ik heb gehad. Dus misschien heeft Ferrari nu iemand gevonden die het er nog moeilijker mee heeft.”

Bij Williams is de ervaren Braziliaan weer helemaal opgebloeid: “Het leven bij Williams is rustiger. Je moet net zo hard werken als bij Ferrari maar het is eenvoudiger. Enkel het racen telt: de andere zaken zijn niet zo belangrijk. Je hoeft je enkel te focussen op het verbeteren van de auto. Ferrari is fantastisch: sterk, geweldig, mooi… maar er is daar zoveel druk.”

C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Meer over F1→
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×